Usługi

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI – POŚREDNICTWO I OBSŁUGA TRANSAKCJI KUPNA-SPRZEDAŻY

Weryfikacja stanu prawnego czy zawiłe zapisy w dokumentach to najczęstsze kwestie, które sprawiają obu stronom transakcji kłopoty. Aby odciążyć Państwa od tego problemu nasza agencja wychodzi z kompleksową ofertą obsługi transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości.

Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort podczas zawierania umowy kupna-sprzedaży nieruchomości (mieszkania, domu, działki, lokalu itp.). Udzielamy rzetelnych, szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania związane ze stanem prawnym nieruchomości, wyjaśniamy zapisy umów oraz bezpiecznie przeprowadzamy Państwa przez zawiłą ścieżkę sprzedaży/kupna nieruchomości.

Sporządzamy dla Państwa niezbędną dokumentację, m.in. umowę przedwstępną sprzedaży, oraz monitorujemy proces przyznawania kredytu hipotecznego, co przyspiesza i usprawnia zawarcie transakcji.

Kompleksowa obsługa transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości zawiera:

- ustalenie prawa własności nieruchomości;

- analizę przeznaczenia terenu na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego;

- analizę lokalnego rynku nieruchomości;

- uczestnictwo w negocjacjach;

- analizę potencjalnych obciążeń prawnych i finansowych nieruchomości w tym: ograniczonych praw rzeczowych – m.in. hipoteki,  użytkowania, służebności;

- przygotowanie lub/i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej kupna-sprzedaży nieruchomości z zapisami zabezpieczającymi Państwa interesy;

- przygotowanie dokumentów do aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości;

- pomoc w wypełnieniu niezbędnych wniosków do sądu, urzędu gminy i starostwa powiatowego w związku ze zbyciem/kupnem nieruchomości;

- polecenie usług sprawdzonego geodety w przypadku zajścia konieczności podziału działki lub wznowienia granic;

- przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego i uczestnictwo w przekazaniu nieruchomości;

- pomoc w uzyskaniu atrakcyjnej oferty kredytu hipotecznego;

- polecenie rzeczoznawcy majątkowego;

- polecenie usług sprawdzonego architekta wnętrz lub budowlanego;

- polecenie usług konstruktora budowlanego (przebudowy, antresole itp.);

- wykonywanie instalacji elektrycznych itp.


KUPNO NIERUCHOMOŚCI – POSZUKIWANIE NIERUCHOMOŚCI NA ZLECENIE

Jeżeli marzysz o domu z ogrodem, działce z malowniczymi widokami, własnym mieszkaniu lub innej nieruchomości, a nie masz czasu na jej poszukiwanie lub obawiasz się trafienia na nieuczciwego sprzedawcę, to mamy idealne rozwiązanie!  Zajmiemy się dla Ciebie poszukiwaniem wymarzonej nieruchomości. Mamy dostęp do aktualnych ofert nieruchomości z województwa pomorskiego, a w szczególności Gdańska, Sopotu, Gdyni, Redy, Rumii, Wejherowa i okolic. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie znaleźć dla Ciebie nieruchomość (dom, mieszkanie, działkę, obiekt, lokal itp.) spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania. Przedstawiamy tylko sprawdzone oferty. Pomożemy również w sfinalizowaniu zakupu nieruchomości, uczestnicząc w negocjacjach, przygotowując niezbędną dokumentację do notariusza, a także w przekazaniu nieruchomości.


WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Znajdziemy pewnego najemcę i zadbamy o cały proces wynajmu Twojej nieruchomości. Nasza agencja nieruchomości zajmuje się wynajmem mieszkań, domów i biur. Szybko i bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces wynajmu nieruchomości. Zapewniamy skuteczną promocję i prezentację nieruchomości oraz znalezienie uczciwych i sprawdzonych najemców. Zadbamy o bezpieczeństwo całej transakcji i Twojej nieruchomości.


NAJEM NIERUCHOMOŚCI

Szukasz mieszkania, domu lub biura do wynajęcia? Dobrze trafiłeś. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a zrobimy to za Ciebie. DOMINANTA  to biuro nieruchomości, które wie, jak ułatwić Ci wybór najbardziej dopasowanej oferty.

 

KREDYTY

Finanse to często najtrudniejszy aspekt związany z zakupem nieruchomości. Wieloletnie zobowiązania wobec banku, proces zaciągania kredytu, aspekty prawne – wszystkie te elementy sprawiają, że sięgnięcie po zewnętrzne kredytowanie może budzić obawy i zastopować proces zakupu wymarzonej nieruchomości. Pomagamy sprawnie przejść przez cały proces kredytowy, wynegocjować korzystne warunki w banku i ominąć pułapki prawne. Dzięki współpracy z najlepszymi doradcami kredytowymi, doskonałej znajomości przepisów i dostępu do ofert kilkunastu największych banków. Doradca finansowy porówna dla Ciebie aktualne oferty i wybierze najkorzystniejszą, indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności bez żadnych opłat. Pracujemy dla Ciebie, nie dla banku.


HOME STAGING

Polega na przygotowaniu, aranżacji, zmianie wizerunku nieruchomości do sprzedaży/wynajmu możliwie najniższym kosztem w celu zainteresowania jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży/wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Home staging zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży/wynajmu staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. Skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży - przeciętnie o 40% a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości, której cena zakupu rośnie przeciętnie o ok. 10%. Dlatego oferujemy naszym Klientom Home staging.


FOTOGRAFIA

Wysokiej jakości zdjęcia skracają czas sprzedaży/ wynajmu o 80%. Często decydują o powodzeniu sprzedaży/wynajmu nieruchomości. Oferujemy Państwu sesję zdjęciową wykonaną przez profesjonalnego fotografa zajmującego się fotografią nieruchomości.