KUPIMY, SPRZEDAMY LUB WYNAJMIEMY PAŃSTWA NIERUCHOMOŚĆ W MOŻLIWIE NAJLEPSZEJ CENIE I W MOŻLIWIE NAJKRÓTSZYM CZASIE.

Jeśli szukasz profesjonalisty – to dobrze trafiłeś. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta. Realizujemy cele oraz marzenia naszych Klientów. Skuteczność zawdzięczamy zajmowaniu się nieruchomościami Klientów tak, jak własnymi.

Nieruchomość to produkt wymagający działań marketingowych
jesteśmy od tego, by je skutecznie zaplanować i wdrożyć.

Dzięki przemyślanym i zaplanowanym działaniom pomagamy Klientom
- sprzedać
- kupić
- wynająć

   nieruchomość w optymalnej cenie i w możliwie najkrótszym czasie.
 
Jesteśmy agencją nieruchomości specjalizującą się w obsłudze kupna, sprzedaży i najmu domów, mieszkań, działek i obiektów usługowych w Trójmieście i okolicach. Współpracujemy z agencjami na terenie Trójmiasta, ale także na terenie całej Polski.

Każdorazowo opracowujemy a następnie wdrażamy plan marketingowy, dzięki któremu nieruchomości sprzedają się za maksymalną cenę w możliwie najkrótszym czasie. Do projektu podchodzimy kompleksowo - wiemy, jak optymalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży, organizujemy dni otwarte, tworzymy kampanie w mediach społecznościowych, przeprowadzamy Klienta przez cały proces kupna, sprzedaży czy najmu nieruchomości, zawsze współpracujemy z innymi agentami. Świadczymy sprawną, kompleksową i profesjonalną obsługę klientów.

W trosce o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo oferujemy pomoc prawną i notarialną. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, architektami wnętrz, geodetami oraz bankami. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji.

Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - PFRN i do Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości - SAW.


Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na bezpiecznej, bezstresowej i mądrze poprowadzonej transakcji,
jeśli nie chcesz stracić swoich pieniędzy, czasu i nerwów.