Duży dom wolnostojący na granicy Gdańska i Gdyni

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 450 000 PLN , Pow. 306,80 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
306,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Gdańsk Osowa , Złotowska
Rok budowy:
2010
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
DOMI155913
Powierzchnia działki:
876 m2
Cena za m2:
4 726 PLN
Oferujemy do sprzedaży duży dom wolnostojący w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu to aż 306,8 m2 w tym powierzchnia użytkowa to 239,6 m2 . Dom położony na dużej działce gruntu o powierzchni 876 m2 z czego powierzchnia zabudowy domu wynosi 184 m2.
Na pierwszej kondygnacji zaplanowany jest ponad trzydziestometrowy salon z planowanym kominkiem, pokój, kuchnia i jadalnia oraz łazienka. Na tym poziomie znajduje się też dwustanowiskowy garaż, kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.
Na drugiej kondygnacji planowana jest duża sypialnia z łazienką, 4 pokoje o różnej wielkości w tym jeden z garderobą oraz kolejna oddzielna łazienka.
Bryła budynku to tak lubiany przez inwestorów budynek mieszkalny, jednorodzinny typu BACHUS, zbudowany w technologii tradycyjnej ze stropami wylewanymi na mokro. Dach dwuspadowy o kącie nachylenia 40 stopni. Z mieszanym układem ścian nośnych. Na obecnym etapie istnieje jeszcze możliwość dokonania drobnych zmian w funkcjonalności pomieszczeń w domu.
Lokalizacja stanowi zaletę oferowanej nieruchomości. Dom położony w gdańskiej dzielnicy Osowa na styku Gdańska i Gdyni na wysokości Sopotu. Pomiędzy głównym węzłami komunikacyjnymi w Wielkim Kacku, Osowej i nowo wybudowanym węźle w Chwaszczynie. W pobliżu wielkie centra handlowe jak Auchan, Castorama, Selgros itp.
Do stacji kolej podmiejskiej samochodem 7-10 minut ale też można spacerem 3,6 km czy rowerem gdzie dojazd zajmie poniżej kwadransa. Dojazd bezpośrednim autobusem linii 171 do stacji PKP / SKM Gdańsk Oliwa zajmuje ok. 30 minut. Do najbliższego przystanku autobusowego jest ok 500 m
Nieprawidłowy adres E-mail